08.07.2016 19:36

FC SELLIER & BELLOT ROČNÍK 2005 A ROČNÍK 2006 NA KRAJSKÉM FINÁLE „U 11“

V sobotu 18. června se v Čáslavi konalo finále starších přípravek o přeborníka středočeského kraje. Hrálo se současně na dvou hřištích 5+1, na jednom hřišti tým ročníku 2005 „A“ a na druhém tým ročníku 2006 „B“. Systém každý s každým ve dvou základních skupinách 2x10 min. Prvních 10 minut tým A domácích proti A týmu hostů a B tým domácích proti B týmu hostů. Druhých 10 minut se týmy překřížili A tým domácích proti B týmu hostů a B tým domácích proti A týmu. Výsledek z obou zápasů se sčítal a konečné pořadí v tabulce rozhodovaly vstřelené branky. Skupinu jsme bez zaváhání vyhráli a i semifinále bylo v naší režii. Bohužel ve finále nás opustilo střelecké štěstí a s Kolínem (který jsme v základní skupině porazili 9:3) jsme po velkém boji a mnoha neproměněných šancích prohráli. Oba týmy FC Sellier & Bellot Vlašim předváděly krásné kombinace během celého turnaje a ročník 2005 dominoval ve všech směrech. Ročník 2006 sehrával více než vyrovnaná utkání s o rok staršími protihráči. Z osmi zúčastněných týmů středočeského kraje jsme tak skončili na krásném 2. místě. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Ferda Říha.